Info over alle talentendagen in het Lenteblok
Bekijk per talentendag de belangrijkste data en links.
Globaal programma
09:45 uur: Aanmelden op locatie
10:30 uur: Start toernooi en/of keepersclinic
14:15 uur: Prijsuitreiking en/of bekendmaking finalisten
14:45 uur: Einde Jonger Oranje Talentendag
- Teamindeling: wordt verstuurd op maandag 24 april
- Tournify: hier live vanaf maandag 24 april
- Uitnodiging finalisten Lentefinals: wordt uiterlijk verstuurd op woensdag 10 mei
- Actiefoto’s: geen fotograaf beschikbaar
- Locatie: SDO, Doctor Abraham Kuyperlaan 7, 1402 SB Bussum
- Teamindeling: wordt verstuurd op maandag 24 april
- Tournify: hier live vanaf maandag 24 april
- Uitnodiging finalisten Lentefinals: wordt uiterlijk verstuurd op woensdag 10 mei
- Actiefoto’s: geen fotograaf beschikbaar
- Locatie: SV Leidschenveen, Poelpolderstraat 25, 2493 VE Den Haag
- Teamindeling: wordt verstuurd op dinsdag 25 april
- Tournify: hier live vanaf dinsdag 25 april
- Uitnodiging finalisten Lentefinals: wordt uiterlijk verstuurd op woensdag 10 mei
- Actiefoto’s: https://bit.ly/0105DrachtsterBoys
- Locatie: Drachtster Boys, Postlaan 5, 9204 WT Drachten
- Teamindeling: wordt verstuurd op dinsdag 25 april
- Tournify: hier live vanaf dinsdag 25 april
- Uitnodiging finalisten Lentefinals: wordt uiterlijk verstuurd op woensdag 10 mei
- Actiefoto’s: geen fotograaf beschikbaar
- Locatie: BSC Unisson, Boekelosestraat 275, 7548 AS Enschede
- Teamindeling: wordt verstuurd op woensdag 26 april
- Tournify: hier live vanaf woensdag 26 april
- Uitnodiging finalisten Lentefinals: wordt uiterlijk verstuurd op woensdag 10 mei
- Actiefoto’s: [link beschikbaar ná dinsdag 2 mei]
- Locatie: SC Buitenboys, Daniël Stalpaertstraat 1, 1333 NA Almere
- Teamindeling: wordt verstuurd op woensdag 26 april
- Tournify: hier live vanaf woensdag 26 april
- Uitnodiging finalisten Lentefinals: wordt uiterlijk verstuurd op woensdag 10 mei
- Actiefoto’s: geen fotograaf beschikbaar
- Locatie: FC Aalsmeer, Beethovenlaan 120, 1431 WZ Aalsmeer
- Teamindeling: wordt verstuurd op vrijdag 28 april
- Tournify: hier live vanaf vrijdag 28 april
- Uitnodiging finalisten Lentefinals: wordt uiterlijk verstuurd op woensdag 10 mei
- Actiefoto’s: [link beschikbaar ná woensdag 3 mei]
- Locatie: SV Valkenswaard, Pastoor Heerkensdreef 6, 5552 BG Valkenswaard
- Teamindeling: wordt verstuurd op vrijdag 28 april
- Tournify: hier live vanaf vrijdag 28 april
- Uitnodiging finalisten Lentefinals: wordt uiterlijk verstuurd op woensdag 10 mei
- Actiefoto’s: geen fotograaf beschikbaar
- Locatie: VUC, Het Kleine Loo 1, 2592 BW Den Haag
- Teamindeling: wordt verstuurd op maandag 1 mei
- Tournify: hier live vanaf maandag 1 mei
- Uitnodiging finalisten Lentefinals: wordt uiterlijk verstuurd op woensdag 10 mei
- Actiefoto’s: [link beschikbaar ná donderdag 4 mei]
- Locatie: GVV Unitas, Bataafsekade 6, 4204 AX Gorinchem
- Teamindeling: wordt verstuurd op maandag 1 mei
- Tournify: hier live vanaf maandag 1 mei
- Uitnodiging finalisten Lentefinals: wordt uiterlijk verstuurd op woensdag 10 mei
- Actiefoto’s: geen fotograaf beschikbaar
- Locatie: FC Engelen, Engelerpark 10, 5221 AM ‘s-Hertogenbosch
- Teamindeling: wordt verstuurd op maandag 1 mei
- Tournify: hier live vanaf maandag 1 mei
- Uitnodiging finalisten Lentefinals: wordt uiterlijk verstuurd op woensdag 10 mei
- Actiefoto’s: geen fotograaf beschikbaar
- Locatie: MSC, Ezingerweg 57A, 7943 AZ Meppel
- Teamindeling: wordt verstuurd op maandag 1 mei
- Tournify: hier live vanaf maandag 1 mei
- Uitnodiging finalisten Lentefinals: wordt uiterlijk verstuurd op woensdag 10 mei
- Actiefoto’s: [link beschikbaar ná vrijdag 5 mei]
- Locatie: FC Engelen, Engelerpark 10, 5221 AM ‘s-Hertogenbosch
- Teamindeling: wordt verstuurd op woensdag 3 mei
- Tournify: hier live vanaf woensdag 3 mei
- Uitnodiging finalisten Lentefinals: wordt uiterlijk verstuurd op woensdag 10 mei
- Actiefoto’s: [link beschikbaar ná zondag 7 mei]
- Locatie: DSS, Jaap Edenlaan 7, 2024 BW Haarlem
- Teamindeling: wordt verstuurd op woensdag 3 mei
- Tournify: hier live vanaf woensdag 3 mei
- Uitnodiging finalisten Lentefinals: wordt uiterlijk verstuurd op woensdag 10 mei
- Actiefoto’s: geen fotograaf beschikbaar
- Locatie: Soccer Boys, Götzenhainsingel 14, 2665 KP Bleiswijk
- Teamindeling: wordt verstuurd op woensdag 17 mei
- Tournify: hier live vanaf woensdag 17 mei
- Uitnodiging finalisten Lentefinals: wordt uiterlijk verstuurd op woensdag 24 mei
- Actiefoto’s: geen fotograaf beschikbaar
- Locatie: FC ‘s-Gravenzande, Julianaweg 154, 2691 GH ‘s-Gravenzande
Vragen? Stuur gerust een mail naar info@jongeroranje.nl.