Eregalerij

Sinds de oprichting van Jonger Oranje in 2007 maken onze talenten de overstap naar een Betaald Voetbal Organistie (BVO). De profclub is de volgende stap om hun droom te verwezenlijken: profvoetballer worden. In dit overzicht staan al onze 'helden' - wat dat zijn ze een beetje! - op een rijtje.

SEIZOEN 2017/'18

Kian Geven1. Gianni Spaans naar Sparta Rotterdam (speler Zuid-Holland O11)
2. Rein Schalk naar NAC Breda (keeper Jonger Oranje O9)
3. Chevannyo McDowall naar Willem II (speler Jonger Oranje O9)
4. Nygiël Cicilia naar PSV (speler Den Bosch O11)
5. Alessia Zanoni naar Excelsior Barendrecht Vrouwen (speelster Zuid-Holland JONG)
6. Nadine de Breij naar Excelsior Barendrecht Vrouwen (speelster Veluwe O19)
7. Yann Jansen naar FC Eindhoven (keeper Jonger Oranje O17)
8. Iwan Henstra naar FC Groningen (speler Salland O13)
9. Levi Knebel naar PSV (speler Utrecht O9)
10. Dana Breewel naar ADO Den Haag Vrouwen (speelster Noord-Holland O17)
11. Ties van der Maat naar PEC Zwolle (speler Stedendriehoek O13)
12. Storm van de Werken naar Willem II (speler Tilburg en West-Brabant O11)
13. Janne Pape naar Vitesse (keeper Jonger Oranje O9)
14. Jackie Huijsing naar Feyenoord Vrouwen (speelster Zuid-Holland OUD)
15. Cheveyo Mul naar FC Utrecht (speler Jonger Oranje O11)
16. Kian Geven naar VVV-Venlo (foto, speler Limburg O11)
17. Carl Reiding naar SC Cambuur (speler Jonger Oranje O13)
18. Mats Hoorndijk naar FC Groningen (speler Jonger Oranje O11)
19. Yechny Schenkers naar Ajax (speler Jonger Oranje O11)
20. Giovanni van der Wijst naar Ajax (keeper Jonger Oranje O9)

_______________________________________________________________________________________________________________

SEIZOEN 2016/'17

1. Dylan Ankersmit naar PSV (speler Brabant en West-Brabant O11)
2. Giovanny Oliveira Silva da Costa naar PSV (speler Brabant O9)
3. Timo Wennekes naar PSV (speler West-Brabant O9)
4. Adam Zaian naar FC Utrecht (speler Jonger Oranje O13)
5. Thibo Beute naar Vitesse (keeper Jonger Oranje O11)
6. Ties Kramer naar FC Volendam (speler Jonger Oranje O11)
7. Jort Kos naar FC Volendam (speler Amsterdam O13)
8. Milan Keizer naar FC Volendam (speler Jonger Oranje O11)
9. Milan Sanders naar Vitesse (speler Jonger Oranje O13)
10. Ikau Muhamad naar sc Heerenveen (speler Noordoostpolder O11)
11. Ruben Veer naar sc Heerenveen (speler Jonger Oranje O9)
_______________________________________________________________________________________________________________

SEIZOEN 2015/'16

1. Pieter van Maarschalkerwaard naar Willem II (speler Jonger Oranje O9)
2. Lew-Leon Swierzy naar PSV (speler Jonger Oranje O9)
3. Jay Kuiper naar FC Groningen (speler Jonger Oranje O11)
4. Jesper van Riel naar PEC Zwolle (speler Jonger Oranje O11)
5. Jordy Voets naar NEC (speler Jonger Oranje O11)
6. Wassim Essanoussi naar Helmond Sport (speler Jonger Oranje O13)
7. Jelle Kooij naar Sparta Rotterdam (speler Jonger Oranje O13)
8. Jordy Axt naar Feyenoord (speler Jonger Oranje O13)
9. Mees Rijks naar FC Utrecht (speler Jonger Oranje O13)
10. Thomas Poll naar FC Groningen (speler Jonger Oranje O15)
11. Arda Kasmer naar Vitesse (speler Brabant, De Kempen, Zuid en Veluwe O9)
12. Samy Moumni naar Roda JC (speler Zuid en West-Brabant O9)
13. Lucas Jetten naar Ajax (speler Amsterdam O9)
14. Shakir Lahiani naar PSV (speler Zuid O9)
15. Morris Drent naar PEC Zwolle (speler Noordoostpolder O11)
16. Jasper van Dijk naar Vitesse (keeper Brabant O13, voorheen Jonger Oranje O11)
17. Senna Westerveld naar Vitesse (deelnemer JO Talentendag)
18. Cedric Hatenboer naar Ajax (deelnemer JO Talentendag)
_______________________________________________________________________________________________________________

SEIZOEN 2014/'15

1. Jesse Bal naar Sparta Rotterdam (speler Jonger Oranje O9)
2. Tim van der Leij naar PSV (speler Jonger Oranje O9)
3. Nick van Riel naar Feyenoord (speler Jonger Oranje O9)
4. Isayah Molle naar Brabant United (speler Jonger Oranje O9)
5. Ayoub Achamlal naar FC Utrecht (speler Jonger Oranje O11)
6. Quentin van Beekveld naar Vitesse (speler Jonger Oranje O11)
7. Jaro Gomes naar Sparta Rotterdam (speler Jonger Oranje O11)
8. Jesse Willemsen naar VVV-Venlo (speler Jonger Oranje O11)
9. Djairo Habets naar MVV Maastricht (keeper Jonger Oranje O11)
10. Ilano Silva Timas naar Sparta Rotterdam (speler Jonger Oranje O13)
11. Sam Baars naar Fortuna Sittard (speler Jonger Oranje O13)
12. Julian Maas naar FC Eindhoven (speler Brabant en De Kempen O13)
13. Jordy Scheffer naar Fortuna Sittard (speler Brabant en Zuid O13)
14. Rick Luijer naar Ajax (deelnemer Jonger Oranje Talentendag)
_______________________________________________________________________________________________________________

SEIZOEN 2013/'14

1. Jesper Schraven naar RJO RKC/Willem II (speler Jonger Oranje O13)
2. Ilyas Zaidan naar RJO RKC/Willem II (speler Jonger Oranje O11)
3. Mark Verkuijl naar Ajax (speler Jonger Oranje O9)
4. Martijn van der Sande naar Ajax (speler Utrecht O11)
5. Giovanni Bekelaar naar Sparta Rotterdam (keeper Rijnmond O11)
6. Shakir Lahiani naar VVV-Venlo (speler Zuid O9)
7. Renzo Haasbroek naar VVV-Venlo/Helmond Sport (speler Zuid O13)
7. Nassef Chourak naar Sparta Rotterdam (deelnemer JO Talentendag)
8. Miliano Jonathans naar Vitesse (deelnemer JO Talentendag)
9. Cedric Hatenboer naar Sparta Rotterdam (deelnemer JO Talentendag)
10. Justin Steenkamp naar Willem II (deelnemer JO Talentendag)
11. Mike Bakker naar FC Volendam (deelnemer JO Talentendag)
_______________________________________________________________________________________________________________

SEIZOEN 2012/'13

1. Ilyas Zaidan naar FC Eindhoven (speler Jonger Oranje O11)
2. Thijs Bindels naar Fortuna Sittard (speler Jonger Oranje O13)
3. Senne Thijssen naar Fortuna Sittard (deelnemer JO Talentendag)
4. Chahid El Allachi naar PSV (deelnemer JO Talentendag)
5. Jaimy Groenen naar Feyenoord (deelnemer JO Talentendag)
6. Giovanni van Zwam naar NEC/FC Oss (deelnemer JO Talentendag)
7. Kyle Sanders naar Roda JC (deelnemer JO Talentendag)
8. Carlito Welink naar FC Utrecht (deelnemer JO Talentendag)
9. Cas Molenaar naar PSV (deelnemer JO Talentendag)
10. Osaro Zeegelaar naar De Graafschap (deelnemer JO Talentendag)
11. Roy van Mameren naar De Graafschap (deelnemer JO Talentendag)
12. Emre van Brunschot naar Willem II (deelnemer JO Talentendag)
13. Joury Goessens naar MVV (deelnemer JO Talentendag)
_______________________________________________________________________________________________________________

SEIZOEN 2011/'12

1. Milan Gijsbertsen naar Vitesse (speler Jonger Oranje O9)
2. Maas Willemsen naar FC Twente (speler Jonger Oranje O9)
3. Milijano Anastatia naar FC Volendam (speler Jonger Oranje O9)
4. Nuriemre Aksit naar Ajax (speler Jonger Oranje O11)
5. Mateja Bajunovic naar Sparta Rotterdam (speler Jonger Oranje O11)
6. Oussama Aakouk naar FC Utrecht (speler Jonger Oranje O11)
7. Diego Coret naar AZ Alkmaar (speler Jonger Oranje O13)
8. Richard Stoelwinder naar sc Heerenveen (speler Noord O13)
_______________________________________________________________________________________________________________

SEIZOEN 2010/'11

1. Kenzo Goudmijn naar AZ Alkmaar (speler Jonger Oranje O9)
2. Caine Cairo naar Ajax (speler Jonger Oranje O9)
3. Tiago Cukur naar Feyenoord (speler Jonger Oranje O9)
4. Naci Unuvar naar Ajax (speler Jonger Oranje O9)
5. Jermaine Pichotte naar Ajax (speler Jonger Oranje O9)
6. Levy van Bremen naar Vitesse (speler Jonger Oranje O9)
7. Ludnardo Schoop naar Ajax (speler Jonger Oranje O9)
8. Siem de Moes naar Feyenoord (speler Jonger Oranje O9)
9. Robin Lathouwers naar AZ Alkmaar (speler Jonger Oranje O11)
10. Brooklyn van Doorneveld naar Ajax (speler Jonger Oranje O11)
11. Terence Meuwese naar Ajax (speler Jonger Oranje O11)
12. Jelyno Milop naar Ajax (speler Jonger Oranje O11)
13. Koen van Schuppen naar Vitesse (speler Jonger Oranje O11)
_______________________________________________________________________________________________________________

SEIZOEN 2009/'10

1. Malik Trustfull naar Ajax (speler Jonger Oranje O9)
2. Ivar de Boer naar Ajax (speler Jonger Oranje O9)
3. Simon Roozendaal naar AZ Alkmaar (speler Jonger Oranje O9)
4. Jayden Seca naar AZ Alkmaar (speler Jonger Oranje O9)
5. Anthony van Dongen naar AZ Alkmaar (speler Jonger Oranje O11)
6. Jasper ter Heide naar AZ Alkmaar (speler Jonger Oranje O11)
7. Lars Kramer naar Ajax (speler Jonger Oranje O11)
8. Bob Ibe naar Fortuna Sittard (speler Jonger Oranje O11)
9. Thijs Laan naar Almere City FC (speler Jonger Oranje O11)
10. Thomas van Heusen naar Almere City FC (speler Jonger Oranje O11)
11. Joey Salden naar FC Volendam (speler Jonger Oranje O13)
_______________________________________________________________________________________________________________

SEIZOEN 2008/'09

1. Kaj Sierhuis naar Ajax (speler Jonger Oranje)
2. Ashraf El Mahdioui naar Ajax (speler Jonger Oranje)
3. Teun Bijleveld naar AZ Alkmaar (deelnemer JO Talentendag)
4. Zakaria El Azzouzi naar Ajax (speler Jonger Oranje)
5. Julian Nak naar AZ Alkmaar (speler Jonger Oranje)
_______________________________________________________________________________________________________________

 

Jonger Oranje held:

    VIDEO'S JONGER ORANJE

    Videoverslag Jonger Oranje - PSV

    YT1

    JO Masterclass met Juventus bij FC Den Bosch

    YT2

    Jonger Oranje Talentendag met FC Volendam

    YT4