Jonger Oranje Teams

JONGER ORANJE ONDER 9:

JO Team O9

Adriano Tchakoua (k), Janne Pape (k), Ramzy El Khiari, Chevannyo Mc Dowall, Wail El Barmaki, Steyn Rombout, Relynho Sion, Kyan Buding, Joshua Bulus, Ilias Azaouagh & Geovanni Bakker.

JONGER ORANJE ONDER 11:

JO Team O11

Martijn Overmars (k), Thibo Beute (k), Mohamed-Amir El Khallare, Max Fructus, Elias Hazir, Julian Oerip, Ashraf Elkarouani, Cheveyo Mul, Joshua Sweeb, Maher Hamdi & Sem Wientes.

JONGER ORANJE ONDER 13:

JO Team O13

Wouter Dollevoet (k), Djairo Habets (k), Mats Laamers, Noa Topic, Devinyo Molle, Bram Roks, Jordy Kok, Robbie Onclin, Jhaz Muhamad, Kenan Boerwinkel, Calvin Gustina, Guillermo Williams, Gilian Samosir & Noah Bayonne.

JONGER ORANJE ONDER 15:

Jonger Oranje O15

Sam Houweling Jelsma (k), Kayne van Oevelen (k), Jeremy Gieskes, Noé van der Kuijl, Jesper Schraven, Chalino Vanenburg, Luciano De Matos Silva, Quess Eschweiler, Frans Karssen, Younes El Ghamarti, Adam Nachid, Adil Aitali, Djamello Eersteling, Fantieau Wirjoredjo en Mouad Zibouh.

JONGER ORANJE ONDER 17:

Jonger Oranje O17

Jim Verspuij (k), Yann Janssen (k), Jordan de Vries, Dries Belaraj, Adam Putra Firdaus, Joël Videira, Sabine Hoogland, Gerlison Prudencia, Stefan de Wit, Stefan Kovachev, Nathaniel Johnson, Nordin Bentaleb, Aimane Mechroubi en Mehmet Yuksel.

JONGER ORANJE ONDER 19:

Jonger Oranje O19

Lars Heukers (k), Clé Vos de Mooij (k), José Ignacio Valencia Rodriquez, Andrew Omowologoma, Cas Lobregt, Sharif Lopez Garrido, Iliyas Tijarti, Nikky Goguadze, Sebastian Ongkowijaya, Elie Dikebele, Saif Baig, Ayoub El Houari, Jerremy Haarmans, Roberto Emilio Martell Ramirez en Nicholas Pambudi.

JONGER ORANJE NOORD-HOLLAND (TELSTAR VVNH) JONG:

Telstar Jong

Ylse Meuter (k), Babette van Dijk, Myrthe Faber, Sophie Hoogendoorn, Yada Huisman, Juul van der Kolk, Sophie Proost, Marika Purgacz, Liv Rademaker, Eva Schepers en Jasmijn Lotte van Uden.

JONGER ORANJE NOORD-HOLLAND (TELSTAR VVNH) OUD:

Telstar Oud

Isa de Vries (k), Meike Arentz, Dhara Bok, Esmee Dekker, Pien Gouda, Marije Muizer, Lizzy Pelt, Kim Smal, Laura Solinger, Floor Spaan, Laila Stokkel, Lynley Vrolijk en Bibiëne Wüst.

JONGER ORANJE ZUID-HOLLAND (ADO DEN HAAG VROUWEN) JONG:

ADO Jong

Lot Hemminga (k), Marije Mol (k), Nassira Akachar, Lily Braun, Alessia Zanoni, Jette Wessels, Daimy van den Nouweland, Noa Blommesteijn, Floortje Bol, Zoey Groenendijk en Georgina Stuiver.

JONGER ORANJE ZUID-HOLLAND (ADO DEN HAAG VROUWEN) OUD:

ADO Oud

Bo van den Bosch (k), Isabella Slump (k), Beau Bongaards, Fleur Huisman, Amber Kievith, Samya Masnaoui, Isabel Franken, Nikky Lasschuyt, Cheleste Wisselaar, Lizzy Bos, Lotte Langerak, Safina Mutar, Laila Stokkel, Janne van Wingerden en Jackie Huijsing.

Jonger Oranje held:

    VIDEO'S JONGER ORANJE

    Videoverslag Jonger Oranje - PSV

    YT1

    JO Masterclass met Juventus bij FC Den Bosch

    YT2

    Jonger Oranje Talentendag met FC Volendam

    YT4