Jonger Oranje Teams

JONGER ORANJE ONDER 9:

Jonger Oranje O9

Rayan Hamdi, Justen Levering, Stijn Oosterhoorn, Pieter van der Schaar, Cas Kerssens, Yurinho Wills, Ilai Grootfaam, Maxim Groen, Levi van Beekhuizen, Noah Rakdou, Mohammed Taouil, Taygel Bolsman, Giovanni van der Wijst (k) en Sem de Turck (k).

JONGER ORANJE ONDER 11:

Jonger Oranje O11

Adam Benbouker, Justin Irion, Sabri Rais, Keyane Elouansaidi, Damian Boon, Mats Hoorndijk, Cas Hulsman, Yven Schutte, Relynho Sion, Yechny Schenkers, Teun Borger, Damiënthly Bernardina, Danae van der Vliet (k) en Jayan de Haas (k).

JONGER ORANJE ONDER 13:

Jonger Oranje O13

Bryan Dekker, Jason Rusman, Iris van Dalfsen, Mauro El Hadji, Donjé Clijdesdale, Ahmed-Sami Cheikh, Daan Otter, Tristan Bos, Imran Belkadi, Carl Reiding, Dennis Butera, Thomas Mulder, Mohamed Sekou Toure, Thomas Jesse, Gatlin Streng (k) en Joas van 't Hoff (k).

JONGER ORANJE ONDER 15:

Jonger Oranje O15

Luuk Hermans, Milan Schipper, Matin Pakzad, Leroy de Jager, Nadir Marguaa, Jordi Altena, Thomas van Hoorn, Ferran Akachar, Ismail Afellah, Ensar Agca, Derian Afallah, Levi Mupiri Aura, Chester Piette, Kaan Genc, Sam Houweling Jelsma (k) en Valencio Josias (k).

JONGER ORANJE ONDER 17:

Jonger Oranje O17

Oussama Aakouk, Jacob Omezy, Raikel Fecunda, M. Tayeb Lakbir, Giovanni Danker, Younes el Ghamarti, Taihveryck Firma, Alljereau Mercera, Chahid Aoquab, Salaheddine Sekalli, Sander Cicilua, Boaz Smits, Samuel Joseph, Ruben Monteiro Soares, Santos Hanter (k) en Jason Haggerty (k).

JONGER ORANJE ONDER 19:

Jonger Oranje O19

Souhail Aanzi, Julian Autar, Ayoub Ek Houari, Angelino Martines, Salah Hakizimana, Stijn van den Heuvel, Sherif Bouselham, Prince Nangou Kianguebeni, Kihami Da Costa, Vincent van den Bogerd, Coen Hagedoorn, Kenzo Davids, Ian van Haveren, Nolan Panka, Jonne Olijslager (k) en Dani Pennings (k).

JONGER ORANJE NOORD-HOLLAND (TELSTAR VVNH) JONG:

Telstar Jong

Amy Dekkers, Djayda Martis, Lieke Guliker, Brecht Hooning, Kim Verhoef, Nobèlie van Kasteel, Carlijn Philippa, Iris Pothoff en Déanne Reeders.

JONGER ORANJE NOORD-HOLLAND (TELSTAR VVNH) OUD:

Telstar Oud

Mirte van Bentum, Djennah Cherif, Mara Gofferje, Amelie Hoendermis, Chelsea Godier, Jenske Steenwijk, Lianne Surowietz, Isabel Franken, Sarah Bayonne, Julia Kardogan, Dunya de Klerk, Janne van Wingerden en Selva van Druenen (k).

JONGER ORANJE ZUID-HOLLAND (ADO DEN HAAG VROUWEN) JONG:

ADO V Jong

Bobbie Kind, Jette Wessels, Alessia Zanoni, Daniëlle Kaptein, Aline Weerelts, Jet van Mierlo, Nienke Nieuwenhuijsen, Merel van Wanrooij, Jasmijn Windhorst, Micka Pipping (k) en Ilse Weyns (k).

JONGER ORANJE ZUID-HOLLAND (ADO DEN HAAG VROUWEN) OUD:

ADO V Oud

Zoë van Milt, Sophie van Vugt, Amber Kievith, Felicity Konnuah, Isabella Lim, Revi Spaanjaars, Laila Stokkel, Lieke Huijsmans, Nikky Lasschuyt, Cheleste Wisselaar, Kayanat Bokhari, Inayah van Riel, Bibiëne Wüst, Iris van Bokhoven, Alyssa Croese (k) en Bo van den Bosch (k).

Jonger Oranje held:

    VIDEO'S JONGER ORANJE

    Videoverslag Jonger Oranje - PSV

    YT1

    JO Masterclass met Juventus bij FC Den Bosch

    YT2

    Jonger Oranje Talentendag met FC Volendam

    YT4