V.l.n.r.: Joey Koetsier (Jonger Oranje), Jan Koudstaal, Martijn Tromp (beiden Multicopy Diemen) en Jens Meijer (Jonger Oranje)
Met veel trots kondigen wij onze nieuw partner aan: Multicopy Diemen. Tijdens de Jonger Oranje Talentendag bij SC Buitenboys in Almere kwamen Jan Koudstaal en Martijn Tromp van Multicopy Diemen langs om de samenwerking officieel vast te leggen.
Multicopy The Communication Company, zoals het bedrijf voluit heet, ontwerpt en produceert alles waarmee bedrijven, verenigingen en organisaties zich presenteren. Voor Jonger Oranje is Multicopy Diemen de nieuwe partner voor het produceren van al het drukwerk (o.a. certificaten en flyers), maar ook voor diverse signings op en rondom de Jonger Oranje evenementen.
Print My Suitcase
Martijn Tromp, eigenaar van Multicopy Diemen, vertelt graag over de samenwerking: “Allereerst zijn de mensen achter Jonger Oranje ontzettend prettig om mee samen te werken. Daarnaast vinden wij het heel leuk om ons steentje bij te dragen aan de beleving van alle Jonger Oranje deelnemers, zoals met het drukken van de certificaten. Ook gaan we samen mooie activaties opzetten voor ons initiatief Print My Suitcase, waarbij mensen en bedrijven gepersonaliseerde Princess Traveler koffers kunnen laten maken. Daarover binnenkort meer!”
Dikke 10
Ook Joey Koetsier, projectmanager van Jonger Oranje, is verheugd met de nieuwe samenwerking. “Martijn en zijn team zijn zeer betrokken bij Jonger Oranje en qua service en het nakomen van afspraken scoren ze een dikke 10. Daar hechten wij veel waarde aan. Naast het leveren van het drukwerk, krijgen dit seizoen ook de signings op en rond de Jonger Oranje evenementen een mooie upgrade. En natuurlijk hopen we binnenkort iedereen te verrassen met Print My Suitcase, zoals Martijn aangeeft. Ik kan je beloven: dit wordt top!”
Over Multicopy Diemen
Bij Multicopy Diemen is veel kennis en ervaring verzameld op het gebied van marketing en reclame. De core business is het mkb met alles waar het voor zijn presentatie behoefte aan heeft. Multicopy Diemen is sterk in print, maar ook in digitale communicatie. Van drukwerk, belettering en apps tot geprinte of digitale mailings en crossmediale totaaloplossingen. Zelfs voor 3D prints kan een bedrijf bij het bedrijf terecht. De hele organisatie wordt van binnen en buiten aangekleed.
Multicopy The Communication Company | Diemen
Sniep 77, 1112 AJ Diemen
Telefoon: 020 – 698 16 00
E-mail: diemen@multicopy.nl
Website: www.multicopy.nl/Multicopy-Diemen



