Wat een geluk met het prachtige zomerweer begin mei. Geluk hebben de spelers van Jonger Oranje O15 en O13 ook met hun beloofde oefenwedstrijd tegen een profclub. Op dinsdag 7 en woensdag 8 mei staat jeugdcomplex ‘De Aftrap’ in de schijnwerpers voor twee uitdagende en gelijkwaardige wedstrijden tussen Jonger Oranje en ADO Den Haag. ‘Ondanks de scores enorm genoten van de ervaring!’

Op dinsdag stipt 19:00 uur trapt Jonger Oranje O15 (2009/2010) de de tweeluik tegen ADO af. Vanaf het begin is duidelijk dat de teams aan elkaar gewaagd zijn. Het zijn de groen-gelen die de score openen na een prachtige aanval. Daarna neemt Jonger Oranje het initiatief meer en meer over en dat resulteert in de verdiende gelijkmaker. In de tweede helft lijkt het duel op een gelijkspel af te stevenen, maar het is toch ADO dat weer op voorsprong komt. Een foutje in de defensie van Jonger Oranje lijdt het tegendoelpunt in. Een klein smetje op een verder gelijkwaardige en spannende wedstrijd, vinden trainers Coen de Valk en Edwin Meijde Martens. ‘Trots op de jongens hoe ze zich hebben gepresenteerd tegen ADO. Goed gedaan!’.
Een dag later is het de beurt van de talentvolle lichting van Jonger Oranje O13 (2011/2012). Normaal gesproken start Jonger Oranje afwachtend, maar dit team vliegt uit de startblokken. Dat leidt tot een terechte 0-2 voorsprong. Daarna krijgt ADO meer balbezit en drukt Jonger Oranje naar achteren. Net voor rust wordt het 1-2, het startsein voor een spannende tweede helft. Het is nu ADO dat scherp begint en 3-2 voor komt. Gelukkig laat Jonger Oranje de koppies niet hangen en wordt vol energie gezocht naar de gelijkmaker. Vlak voor tijd wordt het gelijk via een mooie aanval over de rechterkant. Helaas houdt de ploeg het net niet vol. Kleine foutjes zorgen ervoor dat ADO er met de overwinning vandoor gaat. Voor de spelers balen, maar trainers Victor van der Linde en Joey Koetsier weten beter. ‘Met opgeheven hoofd en voldaan gevoel mogen de jongens terugkijken op deze leuke wedstrijd!’.
ADO Den Haag is het hele jaar door een fantastische oefenpartner voor Jonger Oranje. Via deze weg bedankt voor het altijd gastvrije ontvangt en de spannende en uitdagende oefenwedstrijden. Op naar de volgende!





